Erhverhvsrengøring

Vi tilbyder professionel erhvervsrengøring i København og omegn.
Læs mere her


Trappevask

Vi tilbyder professionel trappevask i København og omegn.
Læs mere her


Ejendomsservice

Vi tilbyder professionel ejendomsservice i København og omegn.
Læs mere her


Piccoline service

Vi tilbyder professionel piccolineservice i København og omegn.
Læs mere her


Kontorrengøring

Vi tilbyder professionel kontorrengøring i København og omegn.
Læs mere her


Vinduespolering

Vi tilbyder professionel vinduespolering i København og omegn.
Læs mere her

Om Danwi A/S

Familieejet virksomhed stiftet i 1993. Vi fokuserer på kundetilfredshed og ærlighed. Gennem mange års erfaring leverer vi resultater af højeste klasse.

Danwi A/S blev grundlagt i 1993 af Jørgen Wilk. Med en vision bygget på ærlighed og personlighed.

Hos Danwi A/S lægger vi stor vægt på at tilbyde vores kunder en professionel rengøringsservice, der er med til at forbedre vores kunders arbejdsmiljø for derigennem at hæve medarbejdertilfredsheden og sænke syge- og fraværsprocenten. Vi er en professionel rengøringsleverandør, som skaber vækst og trivsel hos vores kunder.

Vi er derudover et 100% familiefirma drevet med stolte traditioner og en lav personaleudskiftning, som sikrer en høj og ensartet kvalitet og sikkerhed.

Vores medarbejdere

Daniel Wilk

Direktør

daniel@danwi.dk
28 35 15 01

Jørgen Wilk

Partner og ansvarlig ejendomsservice

joergen@danwi.dk
28 35 15 29

Linda Wilk

Customer Care

linda@danwi.dk
28 35 15 02

Michael Attali Strøyberg

Account Manager

michael@danwi.dk
28 35 15 05

Phillip Fisker

Ansvarlig for vinduespolering

phillip@danwi.dk
31 17 00 85

Mie Petterson

Customer Care

mie@danwi.dk
28 35 15 08

Daniel Gyll Pedersen

Account Manager

d.gyll@danwi.dk
28 35 15 15

Pia Clasen

Office Manager

pia@danwi.dk
31 37 12 22

Christina Lund

Customer Care

christina@danwi.dk
28 35 15 15

Ærlighed

Vi vil gennem ærlig kommunikation sikre, at det, der bliver aftalt, bliver udført. Hos Danwi går vi ikke på kompromis med ærligheden, hvilket garanterer grundstenen i et langvarigt samarbejde.

Kundefokus

Ønsker, samt nye ideer lytter vi altid til, og gennem vores engagement og ansvar vil vi sikre at løse vores kunders behov og udfordringer bedst muligt.

Personlighed

Vi oplever vores kunders arbejdsplads som vores egen, derfor er det vigtigt for os, at kunden oplever personlighed og nærvær i det daglige arbejde.

  • Vores mission

    Danwi er den fortrukne samarbejdspartner for virksomheder, som ønsker en moderne service løsning med udgangspunkt i den personlige relation.

    Dette sikrer vi os gennem et stort engagement og ansvar overfor både miljøet, vores kunder og medarbejdere.

Indhent tilbud her

Henvend dig i formularen her, så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt.

43 99 15 29